Nulisec Marketplace logo Nulisec Marketplace

Procházení obchodů

Pokud nechcete vybírat dle produktu, ale zajímá vás konkrétní obchod můžete ho vyhledat ve vyhledávání “Obchody” nebo stačí kliknout na tlačítko na hlavní stránce “Procházet obchody”. Vybírat můžete i po jednotlivých kategoriích.

browsing1

Každý obchod má svou výlohu, kde se zobrazují vybrané produkty dle kategorií. U každé kategorie se vám zobrazí ukázka produktů. Pokud chcete vidět všechny produkty, které obchod nabízí z dané kategorie stačí, když kliknete na tlačítko “Zobrazit více” vpravo nahoře nad vybranou kategorií.

browsing2

browsing3

Když se nacházíte v dané kategorii můžete opět řadit produkty abecedně, dle cen, dle data přidání nebo podle hodnocení produktů.

browsing4

Novinkou jsou filtry, které najdete vpravo nahoře. Můžete si zvolit podkategorie o které máte zájem, skrýt produkty bez ceny a nebo zobrazit pouze dostupné produkty. Filtrovat také můžete dle cenového rozsahu, kde si zadáte minimální a maximální cenu. Pak už jen kliknete na tlačítko “Filtrovat” a můžete nakupovat produkty, které vám byly vybrány na míru.

browsing5