Sellers Guide

Prodávat na Nulisec.com je hračka!

Vyzkoušejte Nulisec.com zdarma. Bez závazků.

Registrace

Proč byste měli prodávat na Nulisec.com

Máte skladem zboží, které byste chtěli nabízet online? Prodáváte velkoobchodně, ale nevíte kde začít? Potom jste tu správně. Naše řešení zajistí, že v online podnikání uspějete.

Prodávejte odkudkoliv

Přistupujte a spravujte svůj obchod odkudkoliv. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete vždy sledovat vaše objednávky a být v kontaktu se zákazníky.

Je to hračka

Začít prodávat na Nulisec.com trvá jen několik minut. Vy nahrajete své produkty na web a prezentaci vašeho obchodu. My se postaráme o prodej a marketing a vy pak už jen můžete posílat zboží novým zákazníkům.

Mezinárodní zákazníci

S Nulisec.com je váš tržní potenciál neomezený. Naše marketingové kanály vám umožňují nabízet zboží v mezinárodním měřítku. Oslovíte tak mnohem více zákazníků.

Založeno na komunitě

Hlavní postavou v našem příběhu jste VY. Věříme v sílu spolupráce a koexistence. Jelikož prezentujeme vždy vaší firmu, zákazník bude vždy vědět, že nakoupil od VÁS.

Zpracujeme vaše objednávky

Nulisec zpracovává objednávky od zákazníků od A do Z. Vaši zákazníci tak vždy dostanou ten nejlepší zákaznický servis. Pro vás už zbývá jediná věc - odeslat objednávku.

Zákazník platí přímo vám

Naše platforma je postavena s důrazem na bezpečnost a důvěru. Vaše údaje jsou vždy chráněny a zákazník platí přímo vám.

feature

Vytvořte si obchod

Vytvoření vašeho obchodu je na 3 kliky. Připojte se dnes k naší komunitě a nabídněte své zboží více než 46 000 potenciálních kupců.

feature

Nahrajte vaše produkty

Přidávání produktů je velice snadné. Nahrajte vaše produkty a jejich obrázky hromadně pomocí našich automatizovaných nástrojů.

feature

Začněte vydělávat

Posuňte vaše podnikání na další úroveň. Náš marketingový a prodejní tým vám poskytne příležitost sehnat nové zákazníky.

Jste připraveni přidat váš obchod?

Prodávat s Nulisec.com je snadné a pohodlné. Stačí vytvořit profil společnosti a nahrát své produkty. S více než 46 000 jedinečnými měsíčními návštěvníky vám garantujeme úspěch a prodeje.

Vytvořit obchod nyní
Nulisec Homepage