Nabídka Petfood se na Nulisecu rozšiřuje

Nabídka Petfood se na Nulisecu rozšiřuje

5.11.2020

Krmiva pro zvířata a hlavně krmiva pro psy a kočky jsou na Nulisecu zastoupeny širokou nabídkou. Nově můžete například nakoupit krmiva od společnosti GRAND.


GRAND nevěří na náhražky, umělé konzervanty a dochucovadla, protože to umí dnes kdekdo. Vyrobit ale skutečně plnohodnotné krmivo z přírodních surovin, které chutná, je zdravé a přináší radost, to už je kumšt. Krmivo GRAND se vyrábí ve vlastních prostorách přímo v České republice, díky čemuž má společnost stoprocentní kontrolu nad kvalitou používaných surovin. 


V GRANDU se rozhodli jít cestou monoproteinové receptury. Co si pod tím představit? V praxi to znamená, že bílkoviny pocházejí vždy z jednoho druhu čerstvého masa – rybího, kuřecího nebo hovězího. Sto lidí, sto chutí, říká staré české přísloví. U psů a koček platí totéž. Někteří snědí vše, někteří jsou naopak vybíravější. A právě těmto gurmánům se dokážeme zavděčit. Nejde ale zdaleka jen o mlsné jazýčky. Některá zvířata trpí alergií na určitý druh bílkovin, na sóju či na lepek a používání nekvalitního krmiva u nich vede k velkým zdravotním obtížím. Přitom se těmto problémům dá tak snadno předejít! Díky monoproteinové receptuře přesně víte, čím svého fešáka krmíte. Ten se vám za to odvděčí svou nehynoucí láskou a spokojeností. GRAND je zkrátka to pravé pro páníčka, který je sám grand a skoro dokonalé pro něj je výmluva, nikoliv odpověď.


Celou nabídku krmiv GRAND najdete zde: https://nulisec.com/app/stores/krmiva-grand