Partner in Pet Food obchoduje na Nulisecu

Partner in Pet Food obchoduje na Nulisecu

13.7.2020

Společnost Partner in Pet Food je přední evropská společnost zaměřená na výrobu a distribuci krmiv pro domácí zvířata. Má široké portfolio vlastních brandů a je předním dodavatelem privátních značek.


VSTUP DO ONLINE


Jedním z poslání společnosti Partner in Pet Food jsou inovace.Ty mimo jiné aplikují i ve svém obchodním přístupu. Proto se v roce 2018 rozhodli začít nabízet své zboží na online tržišti Nulisec.


„Řešení online tržiště Nulisec nám umožňuje sjednocení a optimalizaci objednávek od stávajících velkoobchodů.Tím pádem se potýkáme s menší chybovostí a snížením počtu reklamací od zákazníků.”

Partner in Pet Food


BENEFITY ONLINE B2B PRODEJE


Pro mnoho velkoobchodních a B2B společností je stále obchodování přes internet méně představitelné. Většinou tomu tak je z důvodů zavedených vnitrofiremních procesů či strachu přejít na nový způsob obchodování. Společnost Partner in Pet Food v tom naopak našla hned několik benefitů.


„Jednotný online systém, jako je Nulisec, nám dovoluje efektivně pracovat s vizibilitou našich produktů na portálu, logistikou, akčními nabídkami či změnami v podmínkách pro naše odběratele. Mimo to získáváme nové klienty,
o kterých jsme dosud nevěděli. Dokážeme s nimi rychle navázat spolupráci a později i jednoduše komunikovat.”

- Partner in Pet Food


Co je Nulisec?


Nulisec je komplexním online řešením pro B2B
a velkoobchodní společnosti k obchodování
na internetu. Celý systém tohoto online tržiště je jednoduchý na používání. Stále však obsahuje všechny důležité funkce a možnosti, které jsou 
pro velkoobchodní prodej nezbytné.Spuštění svého online velkoobchodu na Nulisecu netrvá měsíce, ale pouze několik hodin.


„S Nulisecem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Oceňujeme jejich podporu a rychlý přístup při řešení jakýchkoliv problémů. Tím nejdůležitějším však zůstává, že nám i díky prodeji našeho zboží přes Nulisec postupně roste obrat společnosti.”

- Pavel Holeček, Key Account Manager, Partner in Pet Food


„Úspěch společností v obchodování na internetu jako je tomu v případě Partner in Pet Food nás velmi těší. Naše tržiště výrazně zjednodušuje vstup do světa internetu pro velkoobchodní společnosti a umožňuje jim nejen získat nové zákazníky, ale také zvyšovat obraty, jako je tom v případě PPF.“

- Tu (Lukas) Pham, CEO, Nulisec