Propesko - nejoblíbenější značka krmiva pro mazlíčky

Propesko je značka krmiva pro psy a kočky, která nabízí širokou škálu portfolia výrobků. Vybrat si můžete z mnoha různých příchutí ve všech kategoriích krmiva pro domácí mazlíčky. 

Na výběr jsou granule, kousky v omáčce, paté v konzervách, paté ve vaničkách, kapsičky, snacky a samozřejmostí je i stelivo pro kočky.

V Propesku věří, že každý pes i kočka si zaslouží tu nejlepší péči. Proto Propesko každý den pečuje o zdraví a dobrou kondici vašeho miláčka a mazlíčků vašich zákazníků. Velký důraz kladou nejen na kvalitu krmiva ale i na to, aby krmivo zvířecím kamarádům chutnalo. Propesko bylo úspěšně uvedeno na český trh již v roce 1994 a těší se velmi vysokému povědomí o značce a popularitě.

 

Propesko granule pro psy

Propesko granule pro psy Vitality

100 % kompletní krmivo s chutným drůbežím, hovězím a zeleninou je obohaceno o komplex FOR LIFE s omega mastnými kyselinami, inulinem a L-carnitinem.

100 % kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur. Jsou vyrobeny bez konzervačních látek a jsou obohaceny o vitaminy. Propesko kapsičky nejen plnohodnotným krmivem, ale také odměnou pro Vaší kočku.
 
Kompletní nabídku obchodu PPF naleznete zde.
 
Kromě Propeska máte na výběr i z dalších značek a produktů společnosti PPF - Partner in Pet Food.
 
Nutrilove